Somnium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Somnium

Megvalósult álmok....Fantasy világ, különös, vagy épp egyszerű lényekkel...

HomeGalleryKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Gy.I.K.
 Keresés
Latest topics
» Ötletelde...
Kuruta kastély - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 03, 2012 8:39 am by Somnium

» Csevegj bármiről.
Kuruta kastély - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2012 8:58 am by Somnium

» Irodák és tanári szobák
Kuruta kastély - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 19, 2011 3:29 am by Alex Brown

» Rezidencia
Kuruta kastély - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 7:07 am by Dareiosz

» Lényekről vezetett napló
Kuruta kastély - Page 2 Icon_minitimePént. Okt. 21, 2011 4:07 am by Mesélő

» Lakónegyedek
Kuruta kastély - Page 2 Icon_minitimePént. Okt. 21, 2011 3:38 am by Mesélő

» Valahogy lekerültök...
Kuruta kastély - Page 2 Icon_minitimePént. Okt. 21, 2011 1:28 am by Aredhel Tinúviel

» Xilin folyó és városkép
Kuruta kastély - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 15, 2011 7:49 am by Alex Brown

» Városkapu.
Kuruta kastély - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 12, 2011 3:25 am by Maná

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (7 fő) Szomb. Okt. 27, 2012 2:34 pm-kor volt itt.

Kuruta kastély

Go down 
+2
Denis Seller
Somnium
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Kriszty B. White

Hozzászólások száma : 19

Kuruta kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuruta kastély   Kuruta kastély - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 24, 2011 2:01 am

- Jól van, nyugi! Eszembe sem jutott megbántani. Erre a témára szerintem majd később visszatérünk.
Meglepetésemre Denis kész vérebbé alakul, mikor úgy véli ránk akarnak támadni. A hős lovag meg akarja menteni az elesett lányt. Nocsak, nocsak..egyenesen ráugrik az áldozatra, de meglepetésemre egy ölelés lesz a találkozásból. Lassan leengedve a pálcámat figyelem pket.
- Látom ismeritek egymást. Nekem is rémlik valami...
No igen, én nem sokat tartózkodtam a Dexternon falai között, jobbadán csak aludni mentem be.
- Kriszty White vagyok.
Erősen felvonom a szemöldökömet ahogy végignézek a kettősön.
- Most ez komoly? Ti egymást fésülgetitek? Ha meg akarod pisiltetni én már itt sem vagyok, az tuti!
Már csak az kellene nekem, hogy ezt a jelenetet végignézzem.
- Mielőtt még nekiláttok szépítkezni, talán nem ártana innen elmennünk. Nem a legjobb hely ez erre.
Körbepislogok, s megállapítom, hogy ezt a szobát nem használja senki, nem úgy, mint a lenti területeket.
- A pizsitek szép, remélem nem fog zavarni, ha ebben kell sétálni. Kétlem, hogy itt kellene töltenünk az éjszakát.
Azzal én el is indulok kifelé, remélve velem tartanak.

Vissza az elejére Go down
Denis Seller

Denis Seller

Hozzászólások száma : 19

TémanyitásTárgy: Re: Kuruta kastély   Kuruta kastély - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 26, 2011 4:50 am

*Bólogat, ezt majd megbeszélik később, de most fontosabb a lány védelme. persze amikor rájön, hogy ismerősökről van szó, már boldogan toporog a fiúk mellett.*
-Joshua, én nem is bántom, csak azt hittem, rá akar támadni Krisztyre. Ja, ez dehogy a dexternon, egy másik világ, de nagyon jó. Ez a kastély meg, mert ez az, azt nem tudjuk kié, csak eltévedtemtünk, és segítséget akartunk kérni a visszajutáshoz, de belétek botlottunk. *Csak les Zsülre, miért akarja az ő haját rózsaszínre festeni?*
-Milyen csillámláma? Nekem nem áll jól a rózsaszín haj, deeeee... beszállok fésülni, ha kell. Azt szeretek. *Krisztynek igaza van, mivel nem találnak itt senkit, jobb ha mennek.*
-Ja, a tulajt sem találjuk, de Kriszty talált lent egy tetoválásos bútort, ami bőrből készült, mármint emberiből. Gyertek, jussunk vissza a... mindegy, ő tudja. *Mutogat a lányra és máris iszkol utána, remélve, a két fiú is velük tart.*
Julian McDonelly

Julian McDonelly

Hozzászólások száma : 15

TémanyitásTárgy: Re: Kuruta kastély   Kuruta kastély - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Szept. 01, 2011 1:36 am

Bólintok a mesternek, mintha természetes lenne, pedig egyáltalán nem az…Kezdek megijedni, nem mintha rossz lenne a Mester hajához érni…
Lágyan fésülgetem és csak bámulom a barna fürtöket, puhák és selymesek, mindig is kefélni vágytam a szőrikéjét.

- Azonnal Mester!
Pattanok fel, pedig semmi kedvem, ott akarok maradni és túrni a haját, miért nem tudom ezt megmondani? Ezek a vendégek pedig nyilvánvalóan nem nyomorultak, hogy ne tudjanak maguktól is bejönni, főleg mert biztos vagyok benne, hogy szörpöt dugtak az orrlyukukba!
- Adjatok rágót!!!

Kérem őket megint, a Mesternek kell ez, fontos, de nem kellene hogy fontosabb legyen mint az, hogy nekem is kell! Visszamegyek fésülni Jost mert most ez a legfontosabb, azt csinálom amit mond, az ujjammal is. Felsóhajtok, ez nagyon kellemes, de aztán aggódva nézek rá, pedig nem kellene csak azért mert nem tudom hol a mosdó, Jos már nagyfiú!
- Nem tudjátok hol van a mosdó? A Mesternek kell, nagyon fontos! Becsukhatod a szemedet.
Javaslom Krisztynek, wc kefe is kéne, ki kéne pucolni, nehogy felkavarodjon a drága Mester gyomra és az enyém, az enyém is természetesen.

Megyünk, úgyis kell keresni mosdót, féltérdre ereszkedem a Mester előtt és kinyújtom felé a kezem elegánsan, de szomorú képpel, mert ez az én szerepem és most kéne megcsókolnia, ehelyett én lehelek puszit az ő kezére!
- Kérem kövessen Mester, követnünk kell a Gumimacikat! Legyen társam az úton, kérem!
Ráadásul könyörgök is, biztosan beteg vagyok, elronthattam a gyomromat…

- Igazad van nem lehetsz Csillámláma, mert nem csillogsz eléggé és annak rózsaszín a haja is.
Mondom Denisnek miután Jos remélhetőleg elfogadta a felkérésem és hajlandó felállni és kijönni az ajtón.
Nem tetszik ez a másik világ, nem vagyok önmagam!
- Szerintem jussunk ki minél hamarabb, kóstoltad?
Kérdezem még Denistől, mikor a szekrényről beszél. Igazi bőrből, biztos vannak rajta antik vérrögök, nyami! Ők biztos tudják merre van a kiút, itt olyan rosszul érzem magam.
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Kuruta kastély   Kuruta kastély - Page 2 Icon_minitime

Kuruta kastély
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2