Somnium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Somnium

Megvalósult álmok....Fantasy világ, különös, vagy épp egyszerű lényekkel...

HomeGalleryKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Gy.I.K.
 Keresés
Latest topics
» Ötletelde...
Xilin folyó és városkép Icon_minitimeSzomb. Márc. 03, 2012 8:39 am by Somnium

» Csevegj bármiről.
Xilin folyó és városkép Icon_minitimePént. Feb. 03, 2012 8:58 am by Somnium

» Irodák és tanári szobák
Xilin folyó és városkép Icon_minitimeSzomb. Nov. 19, 2011 3:29 am by Alex Brown

» Rezidencia
Xilin folyó és városkép Icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 7:07 am by Dareiosz

» Lényekről vezetett napló
Xilin folyó és városkép Icon_minitimePént. Okt. 21, 2011 4:07 am by Mesélő

» Lakónegyedek
Xilin folyó és városkép Icon_minitimePént. Okt. 21, 2011 3:38 am by Mesélő

» Valahogy lekerültök...
Xilin folyó és városkép Icon_minitimePént. Okt. 21, 2011 1:28 am by Aredhel Tinúviel

» Xilin folyó és városkép
Xilin folyó és városkép Icon_minitimeSzomb. Okt. 15, 2011 7:49 am by Alex Brown

» Városkapu.
Xilin folyó és városkép Icon_minitimeSzer. Okt. 12, 2011 3:25 am by Maná

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (7 fő) Szomb. Okt. 27, 2012 2:34 pm-kor volt itt.

Xilin folyó és városkép

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Somnium
Admin
Somnium

Hozzászólások száma : 87

Xilin folyó és városkép Empty
TémanyitásTárgy: Xilin folyó és városkép   Xilin folyó és városkép Icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 2:44 am

Xilin folyó és városkép Work.5100954.2.flat%25252C550x550%25252C075%25252Cf.full-moon-over-southbank-melbourne-victoria-australia
Vissza az elejére Go down
https://somnium.hungarianforum.net
Alex Brown

Alex Brown

Hozzászólások száma : 29

TémanyitásTárgy: Re: Xilin folyó és városkép   Xilin folyó és városkép Icon_minitimePént. Okt. 14, 2011 4:45 am

*Nyúzott alak ébredezik tér magához a Xilin folyó partján. Miként keveredett ide, ki, vagy mi hozta, vitte, mik az előző este történései, azt maga sem tudja.*
~Hol vagyok? Hogy kerültem ide? Mit keresek itt? És mi a f**ztól fáj ennyire a fejem?~ *Gondolatok tengere önti el kótyagos, sajgó fejét. Reflexből tapogatja meg az érzékeny pontot koponyája hátsó részén, s egy jókora puklit talál. Szeme kissé kikerekedik, szemöldöke összeráncolódik.*
~Leütöttek volna? De miért? Biztos megint bajba keveredtem... Bajba szoktam keveredni?~
*Igazából annyira nincs magánál, hogy talán még azt sem tudná megmondani, hogy kicsoda. Inkább feltápászkodni próbál, ami jókora fájdalommal jár. Frankón összeverték, és még csak azt sem tudja, hogy ki és miért. Lábait próbálgatva úgy fest a parton, mint egy járni tanuló kisgyerek. Nagyjából így is van. Fura látványt produkál, de ez most cseppet sem izgatja. Ki kéne derítenie, hogy mi is folyik errefelé.*
Richard Warren

Richard Warren

Hozzászólások száma : 12

TémanyitásTárgy: Re: Xilin folyó és városkép   Xilin folyó és városkép Icon_minitimeSzomb. Okt. 15, 2011 3:04 am

*Lassan az egész területet felderíti, már csak ez a szakasz van hátra, itt még nem járt, így errefelé veszi az irányt. Számított mindenre, még sétálókra is, no de nem egy részegnek tűnő alakra, akit ahogy jobban megfigyel, egyrészt ismerős neki, másrészt pedig nem éppen részeg. Ami még furcsább, hogy arra nem emlékszik, a fiú itt lett volna eddig is, így van egy rossz sejtése. Ahogy közelebb ér, megfogja a vállát, mielőtt eldől.*
Üdvözlöm, Mr. Brown. Elárulja, hogy mit keres itt? Ha jól sejtem, most érkezett, ha lehet így mondani.
*Nem kezd kis mesébe, hogy hol vannak pontosan, arra lesz még idő bőven, pláne, hogy a fiú most már nyugodtan letáborozhat itt, mert visszafelé nem fog jutni.*

Alex Brown

Alex Brown

TémanyitásTárgy: Re: Xilin folyó és városkép   Xilin folyó és városkép Icon_minitimeSzomb. Okt. 15, 2011 3:39 am

*Meg kell hagyni a járással próbálkozás messziről valóban úgy tűnik, mintha részeg lenne. Ennek ellenére cseppet sem hat viccesnek, főleg, ha közelebb ér az illető, aki észreveszi. Igazából nem reménykedett benne, hogy mostanában össze fog itt futni valakivel a sötét folyóparton, viszont motozást hall a háta mögül. Lassú mozdulattal igyekszik hátra fordulni és gondolatban már a támadás kivitelezése is megvan, de képtelenség lenne, hogy még a lábát is 10 cm-nél magasabbra emelje. Jól elkalapálhatták, hiszen elég jó fizikuma van, ami első ránézésre is jól látszik.
Az idegen közben közelebb ér, és nevén(?) szólítja. Jobban belegondolva nem is tudja a saját nevét. Itt valami nagy gáz van.* ~Brown? Ha kever valakivel, akkor még mindig nem vagyok előrébb, viszont, ha nem, akkor mázlim lehet és megtudhatok pár dolgot.~
-Üdv, idegen. Hát öreg, őszintén szólva én is nagyon örülnék, ha tudnám mi van. *Magázták, de nála most ilyen udvariaskodásra sem idő, sem erő nincs.*
-Érkeztem? Mi az, hogy MOST érkeztem? *Kicsit ködös számára az érkező beszéde.*
Richard Warren

Richard Warren

TémanyitásTárgy: Re: Xilin folyó és városkép   Xilin folyó és városkép Icon_minitimeSzomb. Okt. 15, 2011 4:39 am

*A reakció meglepően érdekes, de ahogy így látja a sérüléseket, már sejti, hogy miről lehet szó. Ez a srác semmire nem emlékszik, még arra sem, kicsoda.*
Idegen? Nem mondanám, akkor nem ismernélek. Alex Brown a teljes neved, engem Richard Warrennek hívnak. Hol szerezted a sérüléseidet, nem tudom, viszont azt igen, hol vagy. Nem a Dexternonban, ez egy másik világ, ahová valamilyen úton-módon átkerültél, de erről majd később. Gyere.
*Átváltanak tegezésbe, most egy cseppet sem zavarja, inkább próbálja a srácot biztonságos helyre vinni.*

Alex Brown

Alex Brown

TémanyitásTárgy: Re: Xilin folyó és városkép   Xilin folyó és városkép Icon_minitimeSzomb. Okt. 15, 2011 5:07 am

*Logikus, amit az ipse mond, de neki hirtelen akkor is idegen volt Richard. Jobban mondva azon kívül, hogy bemutatkozott, még mindig idegen.*
-Bocs, Richard. Totál nem vagyok képbe. *Próbálja feldolgozni az információt, ami jelen esetben még csak két névből, és egy valemilyen idegen szóba való átkerülést jelent.*
-Dezerton, vagy mi? Mit mondtál? Bocs... ~Nem is hallottam még ezt. Vagy legalábbis Richard szerint igen. De mi van? Részletesen ki kell faggatnom.~
-Miért később, mondd el, amit tudsz, haver. Mozdulni sem nagyon tudok, valaki biztos el akart tenni láb alól, ami nem éppen faja dolog. *Persze ha Richard elindul, képességeihez mérten igyekszik követni, ami jelen esetben igen nehéz. Kéne valami gurulós kocsi, és akkor nem lenne para.*
Richard Warren

Richard Warren

TémanyitásTárgy: Re: Xilin folyó és városkép   Xilin folyó és városkép Icon_minitimeSzomb. Okt. 15, 2011 5:34 am

*Súlyos a helyzet, nem kérdés, de ha most mindent rázúdít Alexre, attól nem lesz jobb, sőt.*
Azt észrevettem, de ne ezzel törődj most, mindent a maga idejében.
*Mivel még azt sem tudja, kicsoda, az már nem is lepi meg, hogy a Dexternonra sem emlékszik. Támogatja a fiút, mert egyébként el nem jutnának sehová az ő tempójával.*
Ha most akarod tudni, ám legyen. Ez itt a Somnium, egy föld alatti világ, ahová lekerülni nem olyan egyszerű, mint ha bemennél egy ajtón. Tehát valahogyan átkerültél, akaratodon kívül. Hogy ki hagyott helyben, azt nem tudom, de azt igen, hogy az emlékeidet vissza kell hozni. Elméletben jól ismerjük egymást.
*Lehet, ez így egy kicsit sok első hallásra, de majd elválik. Tayler minden bizonnyal a segítségére lesz, elvégre ő az, aki a legtöbbet tudja erről a világról... vagy maga az igazgató, de Rocconak mindenképpen szól majd.*
Alex Brown

Alex Brown

TémanyitásTárgy: Re: Xilin folyó és városkép   Xilin folyó és városkép Icon_minitimeSzomb. Okt. 15, 2011 5:57 am

-Oké. *Kissé zombult fejjel bólint, és rántaná meg vállát, ha nem lennének akkora fájdalmai. Nem egy ellenkező típus, hamar rábírható. Valamiért bízik Richardban és abban, hogy elmondja mi is a helyzet. Csak ne bánja meg a bizalmat.*
-Föld alatti világ? Mégis hogy kerültem a föld alá? Mi ez, a pokol? Meghaltam? *Eghen. Jelen esetben tényleg sok egy kicsit neki ez az egész, de majd belerázódik. A támogatás jelen esetben nagyon jól jön. tényleg esélytelen lenne számukra a tovább jutás, ha csak Alex tempója lenne a mérvadó. Megadóan, fájdalmai ellenére egy hang nélkül biceg Richard mellett.*
Richard Warren

Richard Warren

TémanyitásTárgy: Re: Xilin folyó és városkép   Xilin folyó és városkép Icon_minitimeSzomb. Okt. 15, 2011 6:33 am

*Egy fájdalomcsillapítást még kieszközöl, aztán majd felmérik, mégis mennyire komolyak a sérülések, mert sötétben még neki sincs röntgenszeme.*
Nem, nem a pokol, csupán egy mesterséges világ, ami tökéletesen úgy néz ki, mintha a Földön lennél. Életben vagy, különben nem lennének fájdalmaid.
*Az iskola felé veszi az irányt, minél előbb odaérnek, annál jobb. lehet, még a szakmáját nem mondja Alexnek, mert még lehidal... majd szépen sorjában.*
Alex Brown

Alex Brown

TémanyitásTárgy: Re: Xilin folyó és városkép   Xilin folyó és városkép Icon_minitimeSzomb. Okt. 15, 2011 7:49 am

*Milyen mázlista, hogy varázsló világba csöppent vissza, így legalább ugyan nem érti a dolgot - valahogy nála ez is kimaradt -, de nem fáj annyira a lába.*
-Hé haver, ez mi volt? *Elég idegesítő egy jelenség lehet. Kb úgy viselkedik, mint egy öt éves, aki mindenre megkérdezi, hogy "Anyu, ez mi?". Sebaj, egyszer visszajön a hangulat.*
-Hm, milyen igaz. *Alapjában véve egy értelmes ember, viszont logikusan gondolkodni jelen esetben képtelen. Szerencsére Richard mellette van és van már egy mentora, aki kisegíti szorult helyzetéből. Közben igyekszik emészteni a hallottakat, látottakat, és lassan, de biztosan, többé kevésbé fájdalom mentesen követi Richardot.*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Xilin folyó és városkép   Xilin folyó és városkép Icon_minitime

Xilin folyó és városkép
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal