Somnium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Somnium

Megvalósult álmok....Fantasy világ, különös, vagy épp egyszerű lényekkel...
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Legutóbbi témák
» Ötletelde...
Ötletelde... Icon_minitimeSzomb. Márc. 03, 2012 8:39 am by Somnium

» Csevegj bármiről.
Ötletelde... Icon_minitimePént. Feb. 03, 2012 8:58 am by Somnium

» Irodák és tanári szobák
Ötletelde... Icon_minitimeSzomb. Nov. 19, 2011 3:29 am by Alex Brown

» Rezidencia
Ötletelde... Icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 7:07 am by Dareiosz

» Lényekről vezetett napló
Ötletelde... Icon_minitimePént. Okt. 21, 2011 4:07 am by Mesélő

» Lakónegyedek
Ötletelde... Icon_minitimePént. Okt. 21, 2011 3:38 am by Mesélő

» Valahogy lekerültök...
Ötletelde... Icon_minitimePént. Okt. 21, 2011 1:28 am by Aredhel Tinúviel

» Xilin folyó és városkép
Ötletelde... Icon_minitimeSzomb. Okt. 15, 2011 7:49 am by Alex Brown

» Városkapu.
Ötletelde... Icon_minitimeSzer. Okt. 12, 2011 3:25 am by Maná

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (7 fő) Szomb. Okt. 27, 2012 2:34 pm-kor volt itt.

 

 Ötletelde...

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Somnium
Admin
Somnium


Hozzászólások száma : 87
Join date : 2011. May. 16.

Ötletelde... Empty
TémanyitásTárgy: Ötletelde...   Ötletelde... Icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:36 pm

Utolsó kísérletként, hogy ezzel az oldallal legyen valami, nyittok ide egy témát, amiben várom minden kedves látogató ötletét egy olyan átalakításra, ami fenekestül felforgatja az életet itt. Teljesen el lehet rugaszkodni az alap (szerintem rossz) ötlettől, és egy új oldalt összehozni.
Bármi jöhet...

Az én alapom, ami most eszembe jutott, egy valós világban, időben játszódó, vámpírok, vérfarik, varázslók (ezzel én be s zárnám a lehetséges fajokat) számára létrehozott negyed, ahol piszkos ügyeiket intézhetik.

Persze ez csak egy ötlet a sok közül, amitől el lehet térni, ha mondok másikat, nyitott vagyok mindenre...jó lenne együtt összehozni egy ötletet.

Amennyiben ez nem jön össze március 1-ig, az oldalt meg fogom szüntetni, mert nem érzem, hogy nekem minden nap fel kellene jönnöm azért, hogy ne törlődjön automatikusan. Úgyhogy hajrá, ötletelni lehet...
Vissza az elejére Go down
https://somnium.hungarianforum.net
Alex Brown

Alex Brown


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Aug. 08.

Ötletelde... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletelde...   Ötletelde... Icon_minitimeSzomb. Márc. 03, 2012 6:01 am

Szerintem nem az ötlettel van baj. Inkább azzal, hogy kevesen vagyunk egy kiforratlan dologban. De már 3-a van és még megy a dolog. Smile Azért ennyire ne vessük el szerintem. Vagy nem tudom. Nehéz lenne megválni az oldaltól, attól, hogy keveset járok fel. :S
Vissza az elejére Go down
Somnium
Admin
Somnium


Hozzászólások száma : 87
Join date : 2011. May. 16.

Ötletelde... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletelde...   Ötletelde... Icon_minitimeSzomb. Márc. 03, 2012 6:15 am

Sztem én is ezért nem töröltem még, s jövök fel rendszeresen, h ne szűnjön meg...
Vissza az elejére Go down
https://somnium.hungarianforum.net
Alex Brown

Alex Brown


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Aug. 08.

Ötletelde... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletelde...   Ötletelde... Icon_minitimeSzomb. Márc. 03, 2012 6:19 am

Én mondjuk nem tudtam, hogy ez törlődéssel jár. Épp most dobtak ki dexről is... állítólag egy évig voltam inaktív. Ha akarnék játszani, újra regisztráljak... Hát mondom...
De amúgy nem tudom. Hány úgymond aktív tagunk van itt, aki tényleg játszana? Mert pl nem korlátoznám le ennyire a témát, hogy csak három létező faj legyen. Az eredeti, több fajos megoldás jobban tetszett. Egyedül szerintem a reklámunk kicsi, ismerősöket kéne talán beszerveznünk, illetve konkrétan kigondolni mindent, hogy kész játékban, keretek között játszhassunk. Én szerettem, míg játszottam, szal nem egy elveszett dolog ez az oldal. Smile
Vissza az elejére Go down
Somnium
Admin
Somnium


Hozzászólások száma : 87
Join date : 2011. May. 16.

Ötletelde... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletelde...   Ötletelde... Icon_minitimeSzomb. Márc. 03, 2012 6:25 am

Dexről nekem is jött mél egy karival kapcsolatban, hogy törölték....

Ezzel az oldallal kapcsolatban fogalmam sincs mi legyen, mert nekem nincs kedvem, időm meg főleg, hogy irkáljak oldalakra, reklámot terjesztve. A kidolgozás sem menne igazán, nem véletlen, hogy behaltunk, mert nem vagyok egy nagy mesélőSmile Ha nincsenek szervezett kalandok, vagy behalnak, mindenki elpárolog:)
Vissza az elejére Go down
https://somnium.hungarianforum.net
Alex Brown

Alex Brown


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Aug. 08.

Ötletelde... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletelde...   Ötletelde... Icon_minitimeSzomb. Márc. 03, 2012 6:29 am

De nálunk elvileg nem ez a baj. Pont azért jöttünk el máshonnan, hogy legyen egy hely, ahol nem ugráltat senki, ahol nincs főnökség. Ergo nem neked kéne kidolgozni. Az aktív társaság akár vállalhatna részesedést úgymond és kidolgozhatna a többiekkel együtt valami részletet. Vagy nem tudom. Igazából én beszélek, mikor nekem van részem, csak nem csináltam meg, mert alig járok fel...
mondjuk azt sem hiszem, hogy a mese miatt haltunk be.
Vissza az elejére Go down
Somnium
Admin
Somnium


Hozzászólások száma : 87
Join date : 2011. May. 16.

Ötletelde... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletelde...   Ötletelde... Icon_minitimeSzomb. Márc. 03, 2012 6:39 am

Igen...nem nekem kell, ezt beszéltük, valóban, de ahogy látod éppen ezért kezdtem ide ezt a témát, ahová 3 hete senki nem írt Very Happy No comment Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://somnium.hungarianforum.net
Alex Brown

Alex Brown


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Aug. 08.

Ötletelde... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletelde...   Ötletelde... Icon_minitimeSzomb. Márc. 03, 2012 7:49 am

Jó, én tényleg ritkán írok ide, néha el is felejtem, de írtam. ^^ Három hét ide, vagy oda, de írtam. Very Happy Nem valami gyors a reakció időm, annyi szent.
Vissza az elejére Go down
Somnium
Admin
Somnium


Hozzászólások száma : 87
Join date : 2011. May. 16.

Ötletelde... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletelde...   Ötletelde... Icon_minitimeSzomb. Márc. 03, 2012 8:39 am

Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://somnium.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Ötletelde... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletelde...   Ötletelde... Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ötletelde...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Somnium :: Beszélde-
Ugrás: