Somnium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Somnium

Megvalósult álmok....Fantasy világ, különös, vagy épp egyszerű lényekkel...
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Legutóbbi témák
» Ötletelde...
Csevegj bármiről. - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Márc. 03, 2012 8:39 am by Somnium

» Csevegj bármiről.
Csevegj bármiről. - Page 5 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2012 8:58 am by Somnium

» Irodák és tanári szobák
Csevegj bármiről. - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Nov. 19, 2011 3:29 am by Alex Brown

» Rezidencia
Csevegj bármiről. - Page 5 Icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 7:07 am by Dareiosz

» Lényekről vezetett napló
Csevegj bármiről. - Page 5 Icon_minitimePént. Okt. 21, 2011 4:07 am by Mesélő

» Lakónegyedek
Csevegj bármiről. - Page 5 Icon_minitimePént. Okt. 21, 2011 3:38 am by Mesélő

» Valahogy lekerültök...
Csevegj bármiről. - Page 5 Icon_minitimePént. Okt. 21, 2011 1:28 am by Aredhel Tinúviel

» Xilin folyó és városkép
Csevegj bármiről. - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Okt. 15, 2011 7:49 am by Alex Brown

» Városkapu.
Csevegj bármiről. - Page 5 Icon_minitimeSzer. Okt. 12, 2011 3:25 am by Maná

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (7 fő) Szomb. Okt. 27, 2012 2:34 pm-kor volt itt.

 

 Csevegj bármiről.

Go down 
+15
Rocco D'Alessandro
Dareiosz
Rhiannon
Alex Brown
Kriszty B. White
Nill Stone
Julian McDonelly
Joshua Scott
Mary Owain
Maddox Firestone
Tayler T. Owain
Kali Friminka
Izzy Maddison
Noel Wyard
Somnium
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Kriszty B. White




Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Jul. 03.

Csevegj bármiről. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegj bármiről.   Csevegj bármiről. - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 8:57 pm

Drágám....egészen nyugodtan mesélhetsz. Amint látod én így is el vagyok maradva, még Alexig sem értem el Sad Bocsi tőle, nem direkt csinálom.

Vissza az elejére Go down
Noel Wyard

Noel Wyard


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 30

Csevegj bármiről. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegj bármiről.   Csevegj bármiről. - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 11:11 pm

Nyehh, még sehol nem tartok a lakással, de sebaj, hosszú még a nap. A 3. kávé ér? Very Happy
Hja, a káoszba írok, aztán majd mindenki keresgél. Cool
Vissza az elejére Go down
Alex Brown

Alex Brown


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Aug. 08.

Csevegj bármiről. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegj bármiről.   Csevegj bármiről. - Page 5 Icon_minitimePént. Aug. 19, 2011 9:50 am

Hát hallod, nincs megbocsájtva... mégis hogy képzelted ezt, hogy megígérted a múlt hétvégére, és még mindig nem tartasz nálam? Tök pofátlanság, hogy nincs mindenre időd... érezd magad rosszul. Very Happy
Egyébként ki sem látok a fejemből mostanában, mindig van dolgom még hétvégén is, szal ne aggódj... Very Happy egyszer összejön. XD
Vissza az elejére Go down
Rhiannon

Rhiannon


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Aug. 09.

Csevegj bármiről. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegj bármiről.   Csevegj bármiről. - Page 5 Icon_minitimeVas. Aug. 21, 2011 6:49 pm

Na, visszavagyok! Azonnal nézem is a kalandot (csak ne felejtsek el átjelentkezni XD) és esetleg egy lassú játékra a méhvámpírkirálynőt is fel tudom ajánlani. Smile
Vissza az elejére Go down
Rocco D'Alessandro
Admin
Rocco D'Alessandro


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2011. Jul. 17.

Csevegj bármiről. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegj bármiről.   Csevegj bármiről. - Page 5 Icon_minitimeSzer. Aug. 24, 2011 7:29 am

Kezd az az érzésem lenni, hogy hülyeségeket írokXD
Szóval hogy működik itt a lekerülés-visszajutás dolog?
A tanárokat hívják, ők jöhetnek-mehetnek, ha dolguk van, a diákok meg maradnak örökre? Smile)) Most kb. itt tartok, és szegény Christ sem fogom visszaengedni csajozni.

Vissza az elejére Go down
Kriszty B. White




Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Jul. 03.

Csevegj bármiről. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegj bármiről.   Csevegj bármiről. - Page 5 Icon_minitimeSzer. Aug. 24, 2011 7:37 am

Nos igen....jelen pillanatban ott tartotok, hogy nem tudjátok hol is lehet feljutni.
Amint kicsit megismerkedtek a játékkal (én is), kaland formájában lehet majd felkutatni az utat, ami innen kivezet. Aki Jelen pillanatban csak kevesen tudják, hogy hol is van a kijárat, ők pedig hétpecsétes titokként őrzik, szóval ha Christ nem engeded ki, nagyon is jól teszed Very Happy
A kaland nem lesz elkülönítve a játékterektől, tehát érdemes minél több helyszínt felfedezni.
Bárkinek bármi kérdése van, állok elébe Very Happy
Vissza az elejére Go down
Noel Wyard

Noel Wyard


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 30

Csevegj bármiről. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegj bármiről.   Csevegj bármiről. - Page 5 Icon_minitimeHétf. Aug. 29, 2011 7:14 am

Milyen jó neki, egyszer lenne szerencséje, akkor sem jön össze. Very Happy

Amúgy merre van mindenki? Mert lassan ketten játszunk Roccoval.
Vissza az elejére Go down
Somnium
Admin
Somnium


Hozzászólások száma : 87
Join date : 2011. May. 16.

Csevegj bármiről. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegj bármiről.   Csevegj bármiről. - Page 5 Icon_minitimeHétf. Aug. 29, 2011 8:11 am

Én benézek minden nap, de be vagyok havazódva :S

Erről jut eszembe, nem tudja valaki, hogyan lehet behozni a ki van itt-nél azt, hogy látni lehessen ki jelentkezett be 24 órán belül?
Vissza az elejére Go down
https://somnium.hungarianforum.net
Somnium
Admin
Somnium


Hozzászólások száma : 87
Join date : 2011. May. 16.

Csevegj bármiről. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegj bármiről.   Csevegj bármiről. - Page 5 Icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 11:38 pm

Halihóó!

Valami oknál fogva nem jó az msnem, akinek hiányzok elér itt, vagy éppen a szerenke11 név alatt skypen.

Az oldallal kapcsolatosan:

Rájöttem, hogy nem születtem vezetőnek, ezt bizonyítja, hogy nem megy nekem ez az oldal sem:) Amint észrevettétek, játékhoz sem igazán van kedvem, és időm se sok mostanában sajna, ez úton is bocsánatot kérek azoktól, akiknek hsz-szel tartozom... Bezárni nem akarom az oldalt, így aki szeretne, nyugodtan tud játszani, s talán én is visszarázódok a játékba.
Ha valaki úgy gondolja, hogy szeretné átvenni az Admin feladatokat, én nagyon szívesen átadom.
Vissza az elejére Go down
https://somnium.hungarianforum.net
Noel Wyard

Noel Wyard


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 30

Csevegj bármiről. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegj bármiről.   Csevegj bármiről. - Page 5 Icon_minitimeHétf. Szept. 05, 2011 5:57 am

Erre most mit mondjak? Azt, hogy leléptünk valahonnan, mert a tökünk tele volt a szarkeveréssel és társaival, majd végeredményben itt vagyunk hagyva?
Nem értem én ezt.
Megy másik oldal vezető nélkül is, nem kell vezetés, ezt magunk is tanúsítjuk, nagyon jól megvagyunk ott.

skype-on felvettelek.
Vissza az elejére Go down
Rocco D'Alessandro
Admin
Rocco D'Alessandro


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2011. Jul. 17.

Csevegj bármiről. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegj bármiről.   Csevegj bármiről. - Page 5 Icon_minitimeHétf. Szept. 05, 2011 6:03 am

Sajnos játékkedvet nem tudok adni senkinek, néha nekem is el szokott menni, meg elfáradok, stb. Azért kitartás, Kriszta! XD
Kezdem azt hinni, hogy lassan mindenkinek tőlünk megy el a kedve, mert folyamatosan halnak be az oldalak, ahol játszunk:(
Én sem születtem vezetőnek, én egy nyugis Halak vagyok, úgyhogy, ha nem baj, nem kérek admin jogokat. Viszont mesélésben szívesen segítek, természetesen a karaktereidet nem tudom pótolni...
Vissza az elejére Go down
Somnium
Admin
Somnium


Hozzászólások száma : 87
Join date : 2011. May. 16.

Csevegj bármiről. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegj bármiről.   Csevegj bármiről. - Page 5 Icon_minitimeHétf. Szept. 05, 2011 6:12 am

Nem kell mondani Noel semmit, mert nem is lehet rá mit mondani:)
Az meg, hogy miattatok menne tönkre egy oldal, butaság. Ha mégis így lenne, akkor tuti, hogy én is beleestem abba a csapdába, amibe ti.
A lényeg az egészben, hogy meggondolatlanság volt belekezdenem ebbe az oldalba, mert nem megy az irányítása, legalábbis így érzem most. Azonban azt nem mondtam, hogy itt lettetek volna hagyva, hiszen engem is ide tör a rossz minden nap.
Vissza az elejére Go down
https://somnium.hungarianforum.net
Noel Wyard

Noel Wyard


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2011. Jun. 30.
Age : 30

Csevegj bármiről. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegj bármiről.   Csevegj bármiről. - Page 5 Icon_minitimeHétf. Szept. 05, 2011 6:14 am

Akkor ismét elmondom, nem kell irányítani az oldalt, nem kell vezetés, mert itt nincs rá szükség. Csupán játszani kell. Felesleges azzal foglalkozni, hogy ki a vezető és ki nem. Legalábbis nekem ez a véleményem.
Vissza az elejére Go down
Rocco D'Alessandro
Admin
Rocco D'Alessandro


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2011. Jul. 17.

Csevegj bármiről. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegj bármiről.   Csevegj bármiről. - Page 5 Icon_minitimeHétf. Szept. 05, 2011 6:37 am

Noelnek igaza van (kivételesen) XDD
Nem bántásból mondom, de vagyunk itt sacc/kb hatan, rajtunk nem nagyon van mit irányítani:) mindenki megy a maga feje után, játssza a játékait, stb. A kalandot jó lenne befejezni, és így ennyi, jelenleg más teendő nincs szerintem. Persze ez igaz a függő játékokra is, szép lassan írogatunk mi is oda, ahol lógunk.

Vissza az elejére Go down
Alex Brown

Alex Brown


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Aug. 08.

Csevegj bármiről. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegj bármiről.   Csevegj bármiről. - Page 5 Icon_minitimeHétf. Szept. 05, 2011 8:55 am

Részemről sem lényeges az oldal irányítása. Létre lett hozva egy hely, ahova jöhettünk, mert elegünk lett a hatalmaskodásból és főnökösködésből. Minek kéne vezetőség? Oké, kell valakinek az admin dolgokat kezelni, de ha most nem látom alul, hogy ki lépett be az elmúlt 24 órában, akkor nem tudok játszani? Vagy ha épp nem tökéletes a háttér, meg a fejléc? Dehogynem... Én csak attól nem tudok játszani, hogy nem hoz be senki a játékba. Very Happy *nem mintha lenne ideje játszani, na de mégis...*
Szóval szerintem nem kell feladni. Eljátszogatunk magunknak, aztán annyi...
Szerintem
Vissza az elejére Go down
Somnium
Admin
Somnium


Hozzászólások száma : 87
Join date : 2011. May. 16.

Csevegj bármiről. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegj bármiről.   Csevegj bármiről. - Page 5 Icon_minitimeSzer. Szept. 07, 2011 12:11 am

Alex drága...bárhol bármit elkezdhetsz játszani. Ne várj rám, hacsak nem ragaszkodsz ahhoz a lekerülős játékhoz:)
A kalandhoz igyekszem valahogy írni. Tudom, hogy rám vártok Sad
Vissza az elejére Go down
https://somnium.hungarianforum.net
Rhiannon

Rhiannon


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Aug. 09.

Csevegj bármiről. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegj bármiről.   Csevegj bármiről. - Page 5 Icon_minitimeHétf. Szept. 12, 2011 7:39 am

Nem kell a vezetés szerintem se Smile Viszont már kipróbálnám ezt a vén csoroszlyát is, ha valakinek lenne kedve játszódni valami lassút.
Vissza az elejére Go down
Somnium
Admin
Somnium


Hozzászólások száma : 87
Join date : 2011. May. 16.

Csevegj bármiről. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegj bármiről.   Csevegj bármiről. - Page 5 Icon_minitimeHétf. Szept. 12, 2011 7:36 pm

Tényleg elég sz@rul nézel ki Rhia. *ironizál
Vissza az elejére Go down
https://somnium.hungarianforum.net
Rhiannon

Rhiannon


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Aug. 09.

Csevegj bármiről. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegj bármiről.   Csevegj bármiről. - Page 5 Icon_minitimeHétf. Szept. 12, 2011 8:24 pm

Hát kösz, így kell beszélni egy úri hölggyel? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Somnium
Admin
Somnium


Hozzászólások száma : 87
Join date : 2011. May. 16.

Csevegj bármiről. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegj bármiről.   Csevegj bármiről. - Page 5 Icon_minitimeHétf. Szept. 12, 2011 8:44 pm

Én csak igaza adok neked. Már az is baj? Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://somnium.hungarianforum.net
Rhiannon

Rhiannon


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Aug. 09.

Csevegj bármiről. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegj bármiről.   Csevegj bármiről. - Page 5 Icon_minitimeKedd Szept. 13, 2011 2:38 am

Ebben a kérdésben nem éppen megerősítésre vágytam Razz
Vissza az elejére Go down
Somnium
Admin
Somnium


Hozzászólások száma : 87
Join date : 2011. May. 16.

Csevegj bármiről. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegj bármiről.   Csevegj bármiről. - Page 5 Icon_minitimeKedd Szept. 13, 2011 3:49 am

Ilyenek vagytok ti, nők.
Sehogy nem tud kedvetekben járni az ember fia Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://somnium.hungarianforum.net
Aredhel Tinúviel

Aredhel Tinúviel


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Sep. 20.

Csevegj bármiről. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegj bármiről.   Csevegj bármiről. - Page 5 Icon_minitimeKedd Szept. 20, 2011 8:28 am

Jelentem megérkeztem. ^^ remélem örültök, aki nem az tartsa meg magának a véleményét Smile Egyébként a többség Kumiko álnéven ismert eddig, de most úgy döntöttem tündeként vetem be magam a nagybetűs világba...
Vissza az elejére Go down
Raul Dessauge




Hozzászólások száma : 17
Join date : 2011. Jul. 19.

Csevegj bármiről. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegj bármiről.   Csevegj bármiről. - Page 5 Icon_minitimeKedd Szept. 20, 2011 7:51 pm

Istenke hozott köztünk. Szabad kérdeznem eme kacifántos tündenevet hogyan lehet becézni?Very Happy
Vissza az elejére Go down
Aredhel Tinúviel

Aredhel Tinúviel


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Sep. 20.

Csevegj bármiről. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegj bármiről.   Csevegj bármiről. - Page 5 Icon_minitimeKedd Szept. 20, 2011 8:05 pm

Becézni??? Egy tündét?? Hmm...

Na jó viccet félretéve, ha túl hosszúnak érzed jó lesz az Ar is, amúgy Dheli Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegj bármiről. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegj bármiről.   Csevegj bármiről. - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegj bármiről.
Vissza az elejére 
5 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Somnium :: Beszélde-
Ugrás: